Lyžiarsky kurz 2 pre I.AJ, V.KNA

Na základe zákona 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní a znenia Štátneho vzdelávacieho programu ISCED3, PKTSV Gymnázia, Golianova 68 v Nitre oragnizuje lyžiarsky kurz ako kurz zimných pohybových aktivít. V školskom roku 2018/2019 je kurz organizovaný nasledovne:

Vedúci kurzu: Mgr. Vladimír Podoba

Triedy: I.AJ,  V.KNA

Termín: 03.03.2019 (Ne) - 08.03.2019 (Pia)

Miesto:  Horský hotel Kosodrevina - Chopok Juh

Podmienky: Ubytovaniepriamo na svahu v 3 až 6 miestnych izbách časť ubytovania s vlastnými sociálnymi zariadeniami a časť ubytovania sú izby s umývadlom a spoločné sociálne zariadenia pre chlapcov a samostatatné pre dievčatá. Tieto zariadenia slúžia len na použitie nášho kurzu (nie cudzí). Plná penzia - polievkové menu: raňajky švédske stoly, obed hustá polievka s chlebom (resp. jednochodové mennu), večera polievka + druhý chod. Pitný režim pri stravovaní a počas dňa. V prietoroch ubytovania je bufet a reštaurácia.

Lyžovanie v stredisku Chopok Jasná sever a Chopok Juh.

Doprava: Súkromný autobus do strediska + preprava kabínkovou lanovkou na hotel

Poistenie: Školské úrazové poistenie + poistenie na zásah Horskej služby  (poistenie na krádež batožiny a lyží nie je hromadne uzatvorená) 

Cena: kompletná cena 195,- Eur   (príspevok štátu na žiaka je cca 150,- Eur ostatný doplatok ( do 45,- Eur) sa bude vyplácať u Mgr. Vladimíra Podobu - TSV)

Poznámky:  V prípade, že žiak nemá k dispozícií vlastnú lyžiarsku výbavu, vie PKTSV odporučiť a zariadiť zapožičanie kompletnej výbavy so servisom na celý výcvik vo veľmi výhodnej cene.