Reprezentujeme slovenskú telesnú a športovú výchovu na Malte

ňa 18. júna 2018 odlietajú na Maltu študenti nášho gymnázia - Regina Nyulassyová (II.AJ), Jakub Patrik (II.AJ) spolu s Mgr. Vladimírom Podobom s cieľom prezentovať inovatívne postupy k plánovaniu a realizácií hodín telesnej a športovej výchovy u študentov SŠ v nadväznosti na štátny vzdelávací program. Na tomto pracovnom stretnutí sa budú prezentovať aj ďalšie európske krajiny: Taliansko, Rumunsko, Albánsko a Malta.
Škola sa do projektu zapojila v spolupráci s UKF Nitra v rámci projektu Erasmus+.
Z finančných prostriedkov, ktoré sme z projektu získali na materiálno technickú podporu telesnej a športovej výchovy, sme zakúpili do aerobikovej učebne boxerské vrecia a rukavice.
Veríme, že naša delegácia bude úspešne reprezentovať našu školu.

Držíme im palce!

Report1: 18.6.2018 o 14:45 sme úspešne pristáli na letisku vo Valette (Malta). Úplne iný svet, subtropický a multikultúrny. 19.6.2018 sme si vymenili skúsenosti v oblasti telesnej a športovej výchovy s kolegami a kamarátmi s Albánska, Rumunska, Malty a Talianska. Náš pán profesor Podoba spravil ukážkovú hodinu telesnej pre všetkých žiakov zúčastnených krajín a vyslúžil si obrovský potlesk. A potom sme si zaslúžene vychutnávali vody Stredozemného mora. Držte nám palce, lebo ešte sa chystáme vyhrať beachvolejbalový turnaj a ukázať tu všetkým že na Golianku sme super.

Report2: 20.6.2018 - turnaj sme vyhrali, SR sme reprezentovali ukážkovo a bezpečne sme doleteli domov plní zážitkov.