Hodnotíme školský rok 2022/2023

V školskom roku 2022/2023 najväčší úspech sme dosiahli na Školských majstrovstvách SR v bedmintone dievčat SŠ, kde sme obsadili 7. miesto. O úspech sa postarali Veronika Klobučníková zo IV.AJ a Paulína Kapsdorferová z II.A triedy. Chlapci v zložení Samuel Páleník z II.A a Michael Kalaba z V.AJ sa umiestnili v krajskom kole v bedmintone na 3. mieste.

Na školských majstrovstvách kraja v šachu jednotlivcov sa umiestnil Miroslav Krúpa zo IV.SXA na 2. mieste a Andrej Sitár z I.AJ na 3. mieste a 22. mieste na Majstrovstvách Slovenska.Na 4. mieste sa umiestnil Kamil Belica z III.AJ, na 7. mieste Jakub Rakovský z V.KNA a v kategórii dievčat Vivien Piesecká z II.SA.

V kolektívnych športoch sa nám najviac darilo v hádzanej dievčat SŠ, kde sme obsadili 2. miesto v krajskom kole. Reprezentovali nás Petra Ondrušová a Nina Pápayová zo IV.B, Martina Szóradová z III.A, Ema Skladaná z III.AJ, Hana Sallaiová z II.B, Michaela Brzová , Laura Kolenčíková a Katarína Kolenčíková z II.C, Kristína Gažová z V. KNA, Nina Gyarfásová z I.A , Ema Lenčéšová a Vladana Popov z I.C triedy.

V basketbale dievčat sme v krajskom kole skončili na 3. mieste, dievčatá reprezentovali v zložení Alena Hajdová a Dominika Jablonická z III.C, Sabina Sabová a Ema Skladaná z III.AJ, Kristína Lacová zo VII.SPA, Hana Rybárová z III.C, Lucia Varačková zo IV.SXA, Nina Očadlíková z I.C, Viktória Lopez Zaťková z V.KNA a Nela Podobová z II.SA.

V okresnom kole MIX volejbale sme obsadili 3. miesto. Reprezentovali nás: Alena Haidová III.C, DanielHuršan V.AJ, Martin Kajan V.KNA, Michael Kalaba V.AJ, Katarína Knapčíková IV.SXA, Ema Ložiová VII.SPA, Andrej Mika IV.B, Stanislava Packová IV.A, Šimon Peter, Sofia Pontešová a Matúš Vince III.B.

Okresné kolo v basketbale žiakov – 2.miesto v skupine vybojovali žiaci: Alex Erdei (II.C), Peter Farkaš (V.AJ), Dominik Janiga (IV.A), Andrej Mika (IV.B), Martin Kajan (V.KNA), , Denis Kunik (IV.A), Jakub Majba (V.KNA), Jakub Horečný (V.KNA).

Vo florbale -Super florbal pohár chlapcov SŠ okresné kolo sme sa umiestnili na 2. mieste. Reprezentovali nás: Lukáš Balko (III.B), Filip Barta (III.C), Roman Čief ( II.C), Peter Farkaš (V.AJ), Chris Hrušovský ( VIII.OKA), Andrej Koiš (I.A), Jakub Majba (V.KNA), Matúš Majerčík, Samuel Slažanský a Richard Sloboda (III.A), Gabriel Suchý (I.C), Filip Štuler (VI.SXA).

V župnej kalokagatii sme obsadili v krajskom kole 1. miesto. ( Celoslovenské kolo sa nekonalo .Úspech dosiahli: Laura Orelová ( VI.SXA), Diana Záborská (VII.SPA), Jakub Seko (IV.C), Michael Kalaba a Peter Farkaš ( V.AJ).

Dňa 21.06.2023 sa konalo Okresné kolo Župnej kalokagatie, ktoré bude mať pokračovanie – krajské kolo v septembri šk. roka 2023/2024. V OK sme sa umiestnili na 1. mieste a zabezpečili si postup do KK. Reprezentovali: Laura Orelová ( VI.SXA), Diana Záborská (VII.SPA), Damián Miklovics ( III.A), Ivan Tomko ( VII.SPA), Samuel Páleník ( II.A)

V okresnom kole- Atletika ZŠ najlepší výsledok dosiahla Anna Urdzíková v skoku do diaľky 7. miesto a bežecká štafeta dievčat 4. miesto v zložení Laura Marenčáková, Perla Hrivňáková, a Lea Hrušovská ( IV.KA)